Divu pēperkoku saruna

Raiņa un Aspazijas vasarnīca
Pasākuma afišā redzama piparkūku mīkla, no kuras "izņemti" divas piparkūku vīriņu figūras. Tās ir baltas ar trim krāsainām podziņām.

Raiņa un Aspazijas vasarnīca (Jūrmala, Jāņa Pliekšāna iela 5/7) aicina ģimenes un bērnus decembra otrajā sestdienā, 10. decembrī, no plkst. 11.00 viesoties muzejā un gaišā noskaņā kopīgi gatavoties Ziemassvētkiem radošajās spēlēs un darbnīcās “Divu pēperkoku saruna”.

Kādus stāstus vēsta pēperkoku vīriņi Raiņa un Aspazijas vasarnīcā? Un kur noslēpies vasarnīcas rūķis? To visu ģimenes un bērni varēs noskaidrot muzeja apmeklējuma laikā, kopā cepot piparkūkas un veidojot puzurus. Kad lielie gatavošanās darbi būs pabeigti, godināsim eglīti – Ziemsvētku princesi –, iededzot eglītē gaismiņas un ejot jautrās sniega rotaļās.

Turpinot aizsākto tradīciju, Raiņa un Aspazijas vasarnīcas apmeklētāji tiks aicināti iepriecināt arī seniorus, uzrakstot vēstuli vai Ziemassvētku apsveikumu. Pēc vēlēšanās vēstulei iespējams pievienot arī iepriekš sagatavotu dāvaniņu. Vasarnīcas rūķu pasts būs atvērts jau no 1. decembra, un apmeklētāju sveicieni šogad aizceļos pie Jūrmalas senioriem.

Vēlama iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. +371 67764295 vai e-pastā rainis.vasarnica@memorialiemuzeji.lv

Ģimenes ieejas biļete muzejā: 3,00 eiro

Foto un video materiāli var tikt publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.