Dzejas vakars

Jāņa Akuratera muzejs
Stilizēta ielas plāksnīte, tās malas ir sarūsējušas. Uz plāksnītes rakstīs "Dzejas vakars "Akuratera iela""

Jāņa Akuratera muzejs (Rīgā, Ojāra Vācieša iela 6a) ceturtdien, 22. decembrī, plkst. 18.00 aicina uz dzejas vakaru “Akuratera iela”. Dzejas vakarā piedalīsies dzejnieki Artis Ostups, Edvīns Raups un Eduards Aivars.

Jāņa Akuratera vārdā nosaukta iela Latvijā sastopama tikai Jēkabpilī, taču 22. decembra vakarā tā uz brīdi būs atrodama un vīsies cauri arī Rīgai un Jāņa Akuratera muzejam. Dzejas vakarā “Akuratera iela” piedalīsies dzejnieki Edvīns Raups, Artis Ostups, kuram ir tapis dzejolis ar tieši šādu nosaukumu – “Akuratera iela”, kā arī Eduards Aivars. Šo dzejnieku darbi ir atdzejoti daudzās valodās.

Ieejas maksa: 2,00 eiro. Skolēniem, studentiem, senioriem: 1,50 eiro.