Dzejkoncerts “Aizsniegšanās”

Jāņa Akuratera muzejs

22. septembrī plkst. 18.00 Jāņa Akuratera muzejā Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6a, notiks dzejkoncerts “Aizsniegšanās”, kurā skanēs dziesmas Austrasbērnu izpildījumā, savukārt dzeju un atdzeju lasīs Māris Salējs.

“Dzeja un dziesma notiek tad, kad tā ir spējusi aizsniegties līdz tās dzirdētājam. Bet ir arī lieliskas dziesmas, kuras ir gadījies ļoti reti dzirdēt. Vai jūs zināt, kāda slavena dzejniece ir vārdu autore Kristīnes Locikas-Sudmales dziesmai “Tad beidzot zīlīte”, un vai spējat uzminēt, kurš no latviešu rokmūzikas klasiķiem radījis dziesmu Māra Melgalva dzejolim “Piededzini pankūciņu manējo”?” aicinot uz koncertu rosinošus jautājumus uzdod tā rīkotājs Māris Salējs

Šos un citus skaistus pārsteigumus būs iespēja dzirdēt Austrasbērnu – Ainas Kivilandes, Antras Vēveres, Zanes Daugules, Eduarda Caunas, Artūra Medeņa – izpildījumā. Dziesmas pieteiks, komentēs, kā arī dzeju un atdzeju lasīs Māris Salējs.

“Koncerts ir veltījums visām skaistajām, bet nepamanītajām un aizmirstajām dziesmām, to autoriem, kā arī dzejas vārdam, no kura dziesma izšķiļas,” piebilst Salējs.

Ieejas maksa: 2.00 EUR; skolēniem, studentiem, senioriem: 1.50 EUR.

Foto un video materiāli var tikt izmantoti muzeja publicitātes pasākumos.