Gads kopā Latvijā

Krišjāņa Barona muzejs

25. februārī plkst. 12.00 Krišjāņa Barona muzejā Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 3-5 notiks Ukrainai veltīts pasākums “Gads kopā Latvijā”. Tajā gaidāma gan ekskursija muzejā latviešu un ukraiņu valodā, gan pašu ukraiņu stāsti par pavadīto gadu Latvijā.

Krišjāņa Barona muzejs pēdējā gada laikā ir kļuvis par vietu, kur satikties ukraiņu ģimenēm, dalīties pieredzē un izzināt latviešu kultūru un tradīcijas. Par muzeja draugiem un brīvprātīgajiem palīgiem kļuvušas ukraiņu ģimenes, kas, bēgot no kara, savu pagaidu mājvietu radušas Latvijā.

Ukrainai veltītajā pasākumā muzeja speciālisti aicina uz ekskursiju muzejā latviešu un ukraiņu valodā, kopīgu dziedāšanu, kā arī dalīšanos pieredzē par pavadīto laiku Latvijā, neaizmirstot arī stāstus par Ukrainu.

Muzeja draugs Ivans Meščans no Kijivas ir izveidojis izzinošu spēli par Latviju un Ukrainu, un pasākumā notiks spēles prezentācija.

Ieejas maksa pasākumā: 2,00 eiro. Skolēniem, studentiem senioriem: 1,50 eiro.