Ģimeņu sestdiena Sūnu ciemā

Andreja Upīša memoriālais muzejs
Meitene stāv ar muguru pret kameru, viņa spēlē pie sienas piestiprinātu "Sūnu ciema zēnu" spēli

Sestdien, 29. oktobrī, Andreja Upīša memoriālais muzejs (Rīgā, Brīvības ielā 38-4) aicina ģimenes ar bērniem apmeklēt Sūnu Ciemu. Ikviens interesents varēs piedalīties īpašā interaktīvā nodarbībā, kas sāksies pulksten 13.00 un 16.00.

Nodarbība vedīs virtuālā ceļojumā uz vietām, kur sensenos laikos atradies noslēpumainais, bet joprojām bēdīgi slavenais un bieži piesauktais Sūnu Ciems. Tiks runāts par dzīvi un darbiem seno laiku lauku saimniecībās. Reāli etnogrāfiski priekšmeti ļaus iejusties ikdienā, ko nav piedzīvojis neviens mūsdienu cilvēks. Nodarbību papildinās unikāli dokumentāli kadri no Andra Slapiņa videofilmas par režisora Ulda Pūcīša 1978. gadā Jaunatnes teātrī iestudēto brīvdabas izrādi “Sūnu Ciema zēni”.

Iepriekšēja pieteikšanās vai priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Nodarbības ilgums – apmēram stunda.

Nodarbība paredzēta 5.–7. klašu skolēniem, taču interesanti būs visiem.

Biļete ģimenei – 5 eiro.

Foto un video materiāli var tikt publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.