Ģimeņu sestdiena “Tadenavā”

Raiņa muzejs "Tadenava"

24. septembrī no plkst. 11.00 Raiņa muzejs  “Tadenava” (Jēkabpils novads, Dunavas pagasts) aicina ģimenes uz radošo sestdienu. Jau par tradīciju muzejā kļuvušas ģimeņu sestdienas, kur apmeklētāji aicināti ne tikai doties ekskursijā pa muzeju, bet arī piedalīties spēlēs un radošās darbnīcās.

Viens no Raiņa hobijiem bija herbārija glezniņu veidošana, un, iedvesmojoties no septembra jubilāra Raiņa, apmeklētāji varēs veidot herbārija glezniņas. Līdzās herbārija darbnīcām varēs veidot savas spēles un dekorus no plastikas masas un arī piedalīties fotoorientēšanās spēlē muzeja teritorijā.

Pasākuma dienā muzeja apmeklējums bez ieejas maksas. Dalība darbnīcās ģimenei – 3 eiro.

Darbnīcām lūgums pieteikties līdz 23. septembrim, zvanot pa tālr. +371 29250484.