Izrāde “Trīnes grēki”

Raiņa muzejs "Tadenava"

9. septembrī pulksten 18.00 Raiņa muzejs “Tadenava” (Jēkabpils novads, Dunavas pagasts) aicina uz Jēkabpils Tautas teātra viesizrādi “Trīnes grēki”.

Rūdolfa Blaumaņa komēdija “Trīnes grēki” ir viena no visbiežāk iestudētajām Rūdolfa Blaumaņa lugām kopš tās sarakstīšanas 1891. gadā. Ne mazāk populāra komēdija kā “Skroderdienas Silmačos” – abas muzikāli un komiski piesātinātas. Intrigas, pārpratumi, pārģērbšanās, indēšanās, kā arī slēpšanās skapī. Kurš ar kuru tad beigu beigās apprecēsies? Tāpat kā Skroderdienās, arī “Trīnes grēkos” ir saimnieki un kalpi, laimīga un nelaimīga mīlestība, un, protams, slepena pīpēšana! Gaišs pasaules skatījums, dzīvesprieks, patiesa humora izjūta ir saistījusi gan izrāžu veidotājus, gan skatītājus. Jēkabpils Tautas teātra iestudējums tapis  Intas Ūbeles režijā.

Ieejas bez maksas.

Izrāde labos laikapstākļos norisināsies muzeja pagalmā. Lietus gadījumā – Tadaines klubā. Pasākums bez ieejas maksas.