Krišjāņa skola

Krišjāņa Barona muzejs

21. janvārī plkst. 12.00 Krišjāņa Barona muzejs (Rīga, Krišjāņa Barona iela 3-5) aicina 15–25 gadus vecus Ukrainas un Latvijas jauniešus uz pasākuma cikla “Krišjāņa skola” astoto nodarbību. Pasākuma cikla mērķis ir palīdzēt jauniešiem integrēties Latvijas sabiedrībā, iegūt zināšanas par svarīgiem vēstures un kultūras notikumiem Latvijā.

Nodarbība 21. janvārī būs veltīta izcilā latviešu gleznotāja Jaņa Rozentāla dzīvei un darbiem. Plkst. 11.40 dalībnieki aicināti tikties pie Krišjāņa Barona muzeja, lai kopā dotos uz Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzeju (Alberta iela 12-9), kur plkst. 12.00 sāksies ekskursija. Savukārt nodarbības otrajā daļā Krišjāņa Barona muzejā dalībnieki uzzinās par mūžizglītības iespējām Latvijā, īpaši muzeju ieguldījumu šajā jomā. Tulkojumu ukraiņu valodā nodrošinās RSU students, K. Barona muzeja brīvprātīgais Ivans Meščans.

Uz pasākumu aicināti arī Rīgā dzīvojošie vietējie jaunieši, lai dalītos pieredzē ar saviem Ukrainas vienaudžiem un iepazītos ar Ukrainas kultūru.

Lūgums pieteikt dalību, rakstot uz e-pastu barons@memorialiemuzeji.lv

Projekta finansējumu nodrošina Eiropas Savienība Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros.