Lasījumi Gaišajā salonā

Jāņa Akuratera muzejs
Afiša pasākumam. Fonā redzams Jāņa Akuratera Gaišais salons, taču bilde ir tumsināta un zilos toņos. Balts, luminiscējošs uzraksts "Lasījumi Gaišajā salonā".

17. decembrī plkst. 12.00 Jāņa Akuraters muzejs Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6a, šogad jau sesto reizi aicina uz Jāņa Akuratera darbu lasījumiem. Šoreiz apmeklētāji aicināti kopā ar muzeja speciālistiem lasīt un pārrunāt Jāņa Akuratera dzeju un stāstu “Nakts viesis”.

Jāņa Akuratera darbu lasīšanas tradīcija kopā ar muzeju speciālistiem aizsākās šī gada maijā, kad interesenti tika aicināti uz “Lasījumiem verandā”. Aukstākam laikam sākoties, darbu lasījumu pēcpusdienas notiek ne vairs verandā, bet gan muzejā telpās Gaišajā salonā. Līdz šim sarunu pēcpusdienās lasīti gan Jāņa Akuratera stāsti “Komunista galvaskauss”, “Noklīdis krīvs”, Pilsonis Ozolārs”, “Dante paradīzē”, “Pūlis” un “Bandīts Dūka”, gan Jāņa Akuratera dzeja.

Kopā ar muzeja speciālistiem apmeklētāji 17. decembrī varēs lasīt, pārrunāt un dalīties pārdomās par īpaši izvēlētiem Jāņa Akuratera dzejoļiem un stāstu “Nakts viesis”.

Ieejas maksa: 2,00 eiro. Skolēniem, studentiem, senioriem: 1,50 eiro.