Lasījumi Gaišajā salonā

Jāņa Akuratera muzejs
Gaišais salons Jāņa Akuratera muzejā. Istabas centrā mēbeļu komplekts - vairāki gaiši krēsli un galds.

Jāņa Akuratera muzejs (Rīga, Ojāra Vācieša iela 6a) sestdien, 5. novembrī, plkst. 14.00 šogad jau piekto reizi aicina uz Jāņa Akuratera darbu lasījumiem. Šoreiz apmeklētāji aicināti kopā ar muzeja speciālistiem lasīt un pārrunāt Jāņa Akuratera īsprozas darbus “Pūlis” un “Bandīts Dūka”.

Pirmais cikla pasākums bija 28. maijā, kad Ukrainas notikumu kontekstā lasījumam bija izvēlēts Jāņa Akuratera stāsts “Komunista galvaskauss”. Otrajā sarunu pēcpusdienā, 18. jūnijā, lasījām un pārrunājām Jāņa Akuratera stāstu – etīdi “Noklīdis krīvs”, bet 6. augustā, trešajā lasījumu pēcpusdienā – stāstu “Pilsonis Ozolārs”. 17. septembrī tikāmies, lai kopīgi lasītu un pārrunātu Jāņa Akuratera stāstu “Dante paradīzē”, kā arī dalītos iespaidos par atsevišķiem Akuratera dzejoļiem.

Šoreiz, aukstākam laikam sākoties, darbu lasījumu pēcpusdiena notiks ne vairs verandā, bet Gaišajā salonā. Kopā ar muzeja speciālistiem apmeklētāji varēs lasīt, pārrunāt un dalīties pārdomās par diviem Jāņa Akuratera īsprozas darbiem – “Pūlis” un “Bandīts Dūka”.