Mājas kafejnīcu dienas “Tadenavā”

Raiņa muzejs "Tadenava"
Tadenavas pusmuižas ēka, tagadējais Raiņa muzejs "Tadenava".

10. un 11. septembrī Raiņa muzejā “Tadenava” (Dunavas pagasts, Jēkabpils novads) no plkst. 10.00 līdz 18.00 durvis vērs kafejnīca “Pie Žaniņa”, savukārt 10. septembra pēcpusdienā plkst. 17.30 muzejā skanēs vīru kora “Silvicola” koncerts.

Kopā ar citiem muzejiem, lauku sētām, kultūrvietām un uzņēmējiem, arī “Tadenava” piedalās Mājas kafejnīcu dienās Sēlijā.  Muzeja kafejnīcā “Pie Žaniņa” varēs nobaudīt Niknā gaiļa zupu, Līzes kūciņu, kafiju Dārtas gaumē, cukurgailīšus un citus gardumus. Vairāk informācijas par ēdienkarti un cenām.

Kafejnīcas apmeklētāji varēs arī doties ekskursijā pa muzeju un piedalīties spēlēs un rotaļās muzeja dārzā, kā arī izmēģināt savu atjautību dažādos āķīgos uzdevumos.

10. septembra pēcpusdienā plkst. 17.30 muzejā notiks Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” vīru kora “Silvicola” koncerts. Koris apvieno bijušos un esošos meža nozares darbiniekus. Kā saka paši kora dalībnieki, skanēs dziesmas ar “meža smaržu”. Koncerta apmeklējums bez ieejas maksas.