Pikniks ar Raini

Raiņa muzejs "Tadenava"

Biedrība “Sēlijas laivas’’ sadarbībā ar Raiņa muzeju “Tadenava” un Jēkabpils novada pašvaldību aicina 4. septembrī no plkst. 14.00 Raiņa muzejā “Tadenava” doties piknikā ar Raini.

Plkst. 14.00 sāksies 10 kilometru garš pārgājiens ar laivošanu no Raiņa muzeja “Tadenava” Dabas aizsardzības pārvaldes inspektora vadībā. Pārgājiens būs diezgan sarežģīts, tāpēc paredzēts pieredzējušiem gājējiem. Pieteikšanās obligāta, dalībnieku skaits ierobežots.

Savukārt pēc pārgājiena plkst. 18.00 visi interesenti aicināti uz vakarēšanu muzeja pagalmā. Apmeklētāji aicināti mieloties ar ugunskura zupu un baudīt Ulda Linarta ģitārspēli, klausīties pārgājiena stāstos un doties ekskursijā pa Raiņa muzeju gides pavadībā. Vakaru noslēgs nakts putnu sasaukšana kopā ar putnu vērotāju Leldi Uzkuri.

Informācija un pieteikšanās pa tālr. 28616357 (Santa).

Ieeja pasākumā tikai ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Līdzās sertifikātam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.