Tikšanās ar Santu Nagobadi

Ojāra Vācieša muzejs

29. septembrī plkst. 15.00 Ojāra Vācieša muzejā (Rīga, Ojāra Vācieša iela 19) notiks sarunu pēcpusdiena ar izstādes “Tāds ceļojums” autori, mākslinieci Santu Nagobadi.

Gleznu izstādes “Tāds ceļojums” autore, māksliniece Santa Nagobade izstādes izskaņā aicina uz tikšanos un sarunu par amatiermākslu, uzdrīkstēšanos, krāsām un sajūtām, kas rodas, ļaujoties iekšējam redzējumam, intelektam un intuīcijai. “Mums katram ir iekšējais mākslinieks, matemātiķis vai mehāniķis, saldumu pārdevējs, vadītājs vai dzejnieks. Galvenais ir ļaut tam būt,” tā saka Santa.

Izstādē “Tāds ceļojums” aplūkojamas Santas Nagobades gleznas un dzejoļi, kas tapuši laikā no 2019. līdz 2022. gadam. 16 gleznu un 16 dzejoļu salikums apmeklētāju ved ceļojumā uz Santas vizuālo un radošo pasauli.

Par gleznu tapšanu māksliniece stāsta: “Es gleznoju savu pasauli. Es gleznoju prieku, brīnumu un dziļumu. Ja manās gleznās ir tēli, tie paši ir atradušies manis zīmētajās līnijās un iedzīvojušies tajās uz palikšanu. Aicinu arī tevi noskaņoties ceļojumam, lai satiktu savus tēlus, savu prieku un savus dziļumus.”

Ieeja pasākumā bez maksas.