Valda Čukura piemiņas vakars

Krišjāņa Barona muzejs
Valda Čukura glezna. Tajā atainota atvērta ainava - plāsi, zaļi lauki un pakalniņš, pāri tiem veļas mākoņi.

11. decembrī plkst. 13.00 Krišjāņa Barona muzejā (Rīga, Krišjāņa Barona iela 3-5) notiks Latvijas Televīzijas pirmā diktora Valda Čukura atceres pēcpusdiena.

Pasākumā atmiņās par Valdi Čukuru dalīsies viņa draugi un paziņas. Sarunas vadīs teātra vēsturniece Gundega Saulīte, kā arī muzejā būs skatāma Valda Čukura radošo darbu ekspresizstāde.

1958. gada 19. martā pulksten 21.28 Latvijas Televīzijas ēterā tika pārraidīts pirmais desmit minūšu garais vakara ziņu raidījums. Skatītājus uzrunāja diktors Valdis Čukurs. Latvijas Televīzijā viņš nostrādāja 30 gadu. “Un viņš bija ne tikai diktors, bet arī lielisks gleznotājs, skanīgas balss īpašnieks, ilggadējs kora “Ave sol” dalībnieks un ļoti sirsnīgs cilvēks,” savu atsaucīgo kaimiņu atceras Krišjāņa Barona muzeja darbinieki.