Muzeji atvērti no 16. novembra

Ieeja Raiņa un Aspazijas mājā. Vārtrūmē stāv vairāki cilvēki un rindā gaida ieeju muzeja pagalmā. Priekšplānā afišu statīvs ar trīs dzeltenām afišā - viena no tām ir mākslas festivāla "Survival Kit 12", otra vēsta, ka muzejā jāliek sejas maska, trešā informē par drošu muzeja apmeklējumu pandēmijas laikā

No 15. novembra tiek atjaunota kultūrvietu, tajā skaitā arī muzeju, darbība klātienē, kā arī iespēja organizēt un apmeklēt publiskus kultūras pasākumus, ievērojot epidemioloģiskās drošības nosacījumus. Kultūras un mediju jomā darbība līdz ārkārtējās situācijas beigām, 2022. gada 11. janvārim, turpināsies “zaļajā” – drošajā režīmā. Muzeju un klātienes pasākumi pieejami tikai ar derīgu vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu.

Muzeju apmeklējums pieejami, tikai uzrādot sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanu. Līdzās sertifikātam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Telpās apmeklētājiem un darbiniekiem jālieto sejas un deguna aizsegs, jāievēro 2 metru distance.

Muzeju āra teritorijas ir pieejamas ikvienam interesentam, tajās jāievēro 2 metru distance.

Muzejos arī darbinieki, kuri kontaktējas ar apmeklētājiem, strādās tikai ar sadarbspējīgiem vakcinācijas vai vīrusa pārslimošanas sertifikātiem.

Lūdzam iepriekš pieteikt muzeja apmeklējumu.

Drošs muzeja apmeklējums.

Vairāk informācijas.