Muzeju nakts ceļvedis: Mūzikas baudītājiem

Visi muzeji

Kas gan ir Muzeju nakts bez koncertiem? Turpinot tradīcijas, arī šogad vairākos Memoriālo muzeju apvienības muzejos notiks koncerti, kuros piedalīsies kori, folkloras kopas, mūzikas skolu audzēkņi un dziesminieki.

Jāņa Akuratera muzejs (Rīga, Ojāra Vācieša 6a)

18.00 Jelgavas Mūzikas vidusskolas akordeona klases audzēkņu koncerts

Krišjāņa Barona muzejs (Rīga, Krišjāņa Barona iela 3-5)

19.00 Tautas tradīciju kopas “Budēļi” viesojas Jāņa Rozes grāmatnīcā ēkā 1. stāvā.

20.00–20.30 Tumšis bija, gaišis tapa. Tautas tradīciju kopas “Budēļi” dzied latviešu un ukraiņu tautasdziesmas.

21.30–22.00 Vakarēšana Baronu viesistabā.

Raiņa un Aspazijas māja (Rīga, Baznīcas iela 30)

19.00–22.00 Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas audzēkņu uzstāšanās Sētas mājā.

Raiņa un Aspazijas vasarnīca (Jūrmala, Jāņa Pliekšāna iela 5/7)

20.00–21.15 Instrumentālās mūzikas koncerts – ceļojums laikā “Iz karaļa galma līdz šodienai”. Uzstājas Aija Dimza (traversflauta, mūsdienu flauta), Marianna Puriņa (baroka vijole, mūsdienu vijole), Elīza Čaša (baroka čells, mūsdienu čells), Ginta Grīnberga (klavieres), Mihails Pranovičs (klavesīns).

Andreja Upīša memoriālais muzejs (Rīga, Brīvības iela 38-4)

19.00–19.20 Emīla Dārziņa mūzikas skolas mežragu kvarteta uzstāšanās.

Andreja Upīša memoriālmāja Skrīveros (Skrīveri, Daugavas iela 58)

20.00–21.00 Skrīveru mūzikas un mākslas skolas audzēkņu un pedagogu koncerts “Man ir dziesmu vācelīte”.

Ojāra Vācieša muzejs (Rīga, Ojāra Vācieša iela 19)

23.15–24.00 Antas Eņģeles nakts koncerts.

Ieeja visos pasākumos un darbnīcās ir bez maksas. Lietus gadījumā pasākumi, kas ieplānoti muzeju āra teritorijās, var tikt pārcelti uz iekštelpām.

Plašāka Memoriālo muzeju apvienība Muzeju nakts programma: Muzeju nakts 2023 apvienībā

Latvijas muzeju Muzeju nakts programma: Muzeju nakts

Muzeju nakts dēļ 14. un 15. maijā ir mainīti muzeju darba laiki. Tie atrodami ŠEIT.