Raiņa un Aspazijas vasarnīcas audioekskursija

Raiņa un Aspazijas vasarnīca piedāvā audioekskursiju, kas ļauj apmeklēt dzejnieku memoriālās istabas no jebkuras vietas pasaulē, jūtoties pavisam klātesošam.

Audio ekskursija ļauj ne tikai iepazīt dzejnieku ikdienu, bet ļauj pašam kāpt pa šaurajām trepītēm uz augšstāvu, atvērt logus un ielaist vēja un jūras skaņas Raiņa verandā, “pieskarties” Aspazijas zīda halātam un iztēloties citas sajūtas, ko nodrošina trīsdimensionāla skaņas režija un aktieru stāstījums. Šī ir iespēja gūt plašāku muzeja apmeklējuma pieredzi personām ar redzes vai kustību traucējumiem.

Audioekskursija tapusi projekta “Sajūtu ceļojums Raiņa un Aspazijas vasarnīcā” ietvaros, kas ir taktils sajūtu piedzīvojums, kas ļauj caur maņām – dzirdi, tausti un smaržu – iepazīt dzejnieku sajūtu pasauli un muzeju kā draudzīgu vietu cilvēkiem ar redzes grūtībām. 

Vairāk par “Sajūtu ceļojumu”.

Muzeju nakts ceļvedis: koncerti

Kas gan ir Muzeju nakts bez koncertiem? Turpinot tradīcijas, arī šogad vairākos Memoriālo muzeju apvienības muzejos notiks koncerti, kuros piedalīsies mūzikas grupas un kori, folkloras kopas, mūzikas skolu audzēkņi, un gaidāma pat "Dzejas pusnakts" ar elektronisko mūziku.

Visi muzeji